Hakkımızda

» Hakkımızda

Elektrik Mühendisliği kapsamına giren tüm sistemlerde, güncel teknoloji ile uygulama hizmetleri ve konsept veya uygulama projeleri hizmetlerini vermektedir.

Net mühendislik kurucu ve ortakları,elektrik sektöründe şirketimiz öncesinde de hizmet vermiş, bilgi birikimlerini bu firmada bir araya getirmişlerdir. Net Mühendislik 1990′da kurulmuş, 22 yıllık geçmişe sahip genç bir firma olmakla birlikte, 400′ün üzerinde projeye imza atarak, tüm personeli ile tecrübesini bugüne taşımış, başarılı projeleri hedeflemiştir.

Ana ilkemiz insana yatırım ve sürekliliktir. bu ilke ile önce güvenlik, doğru çözüm, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve kalite kontrolü içeren bir bütün oluşturarak siz iş ortaklarımıza hizmet vermektedir.

Yaşadığımız yeryüzünde tasarruflu kullanmak zorunda olduğumuz enerji, yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası. Dizaynlarımızın temel noktası teknik doğrular üzerine oturtulmuş enerji ve yatırım tasarrufudur.

Daima hayata geçirilen ve geliştirilen ARGE çalışmaları dizaynlarımızın tamamlayıcısıdır. Her proje mimarisi içinde ekonomik ve sosyal yapısı ile irdelenir ve bu yapıya uygun tüm sistemlerde ARGE yapılır. Bu ARGE sonucunda, mevcut teknolojik gelişmeler içinde yapıya ve işletmeye en uygun ekonomik tesisat oluşturulur.

NET MÜHENDİSLİK inandığı 3 temel ilkeyi her koşulda yaşama geçirmiştir;
GÜVEN: Dürüstlük,iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve müşterilerimize yaklaşımlarımızın ifadesidir.

DENEYİM: İhtiyaç duyduğumuz hizmetin boyutu ne olursa olsun, sayısız proje ve uygulamada kazandığı bilgi birikimi, zengin arşiviyle, düşük maliyet-yüksek kalite denklemini çözümleyerek sonuca en kısa zamanda gidecektir.

KADRO: En önemli gücümüz, sermayemiz ve birikimimiz, yıllardır bir arada çalıştığımız, takım ruhunu taşıyan, genç ve dinamik kadromuz, yani topluma hizmet anlayışını benimsemiş insandır. Farklı perspektiflerle bakan her birey veya grubun, fikir ve üretimi, şirketimizin dinamizminin ve yenilikçi yapısının temel unsurudur.

NET MÜHENDİSLİK kendine özgü, teknik çizim kuralları ile okunabilir standartlaşmış projeler ile hizmetini sürdürmektedir. Bilginin hızlı ve ekonomik biçimde çözümlere dönüştürülmesi ve uygulanması başarılarımızın kaynağıdır. Proje misyonumuz, müşterilerimizin karlılığını ve şirketimizin değerlerini artırmak üzere en iyi çözümleri sunmaktır. Proje anlayışımızda çeşitlilik önemli bir yer almaktadır. Çeşitlilik fikir ve yaratıcılık için yepyeni olanaklar sağlayarak rekabet olanaklarını zenginleştirir.

Sorunların farklı perspektife sahip değişik ekipler tarafından ele alınması, çok daha üretken ve etkin çözümlerin elde edilmesi olanağını sağlar. Çeşitlilik, başlı başına sağlıklı bir iş ortamı yaratılması ve üstlenmiş olduğumuz sosyal sorumluluğun bir parçası niteliğindedir.