Konutlar

» Konutlar
ZEKERİYAKÖY VİLLALARI – İSTANBUL

İstanbul Zekeriyaköy’de 13.340 m2 alan içerisinde, 9.000 m2 kapalı alana sahip villalar topluluğunun elektrik projelendirme ve uygulama hizmetleri yapılmıştır.

PANORAMA KONUTLARI – ULUS / İSTANBUL

İstanbul Ulus’ta, 120 konuta sahip Panorama Konutlarına ait elektrik projelendirme ve uygulama hizmetleri verilmiştir.

TALİN BAŞOĞLU KONUTU – ULUS / İSTANBUL

Talin Başoğlu konutu, Ulus’ta bir binanın çatı dubleks katı olup, 350 m2 kapalı alana sahiptir. Özel aydınlatma dizaynı yapılan konutta buatsız sistem uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

SELDA BAYGAN KONUTU – KEMERBURGAZ / İSTANBUL

Selda Baygan konutu, Kemerburgaz’daki bir site içerisinde 600 m2 kapalı alana sahiptir. Özel dizayn yapılan konutta, buatsız sistem uygulanmış; ekler özel imal edilen klemens kutularında toplanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

ÖMER İSVAN KONUTU KEMER COUNTRY – İSTANBUL

Ömer İsvan konutu, Kemer Country içerisinde özel bir yapıya sahip ve toplam 600 m2 ‘dir. Bu konuta ait elektrik projeleri hazırlanmış ve kontrolörlük hizmeti yapılmıştır. Yapıda, müşteri isteği çok özel bir anahtarlama sistemi kurulmuştur. Ayrıca çift jeneratör ile yedeklenmiş acil aydınlatma ürünleri ile tasarlanmıştır. Elektrik proje ve kontrolörlük işleri tamamlanmıştır.

DARÜŞŞAFAKA BAĞIŞÇILAR SİTESİ HUZUREVİ – MALTEPE / İSTANBUL

Darüşşafaka Cemiyetinin huzur evleri serisinin 2. yapımı olan bina, yatalak hastaları misafir etmek amacıyla yapılmıştır. 39 odaya sahip binada hastaların, doktor tarafından yürürken dahi kardiyografilerinin izlenebileceği şekilde tesisat donatılmıştır. Ayrıca hastaların gece karanlıka izlenebileceği enfraruj kameralar kullanılmıştır. Bu kameraların görüntüleri, internet ortamına taşınmış ve hasta yakınlarının hastalarını her an her yerde izlenebilmesi sağlanmıştır. Elektrik proje ve kontrolörlük işleri tamamlanmıştır.

BJK SÜLEYMAN SEBA FULYA TESİSLERİ “SELENIUM TWINS” PROJESİ – BEŞİKTAŞ

Selenium Twins Residence 43.600 m2′lik alanda 37 kat, A ve B bloklardan oluşmaktadır. Buna ilaveten 11.400 m2 kapalı otoparka sahiptir. Proje kapsamında, orta gerilim şalt grubu, 1x2000kVA trafo merkezi, 2x1050kVA dizel generatör grubu dağıtım tesisatı ile kuvvetli ve zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Elektrik uygulama işleri tamamlanmıştır.