Yönetim Yapıları

» Yönetim Yapıları
PLATİN KİMYA YÖNETİM BİNASI MASLAK / İSTANBUL

Poloris Plaza Maslak’ta bulunan 250 m2 Platin Kimya yönetim ofisinde, özel dizayn aydınlatmaları ile zayıf akım sistemleri uygulaması yapılmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

SARIOĞLU DENİZCİLİK ŞİŞLİ/ İSTANBUL

Akın Plaza şişli 10.katta bulunan Sarıoğlu Denizcilik yönetim ofisi 600 m2′dir. Kuvvetli ve zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

BIÇAKÇILAR YÖNETİM OFİSİ MEMORİAL CENTER- OKMEYDANI / İSTANBUL

Bıçakçılar yönetim ofisi, Memorial iş Merkezi’nde 1.200 m2 alana sahip iki kattan oluşmaktadır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

CENTRAL CAR YÖNETİM OFİSİ MASLAK / İSTANBUL

Central Car’ın Maslak Giz Plaza’da bulunan 350 m2 yönetim ofisinde, özel dizayn aydınlatmalari ile zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

HASBRO / İNTERTOY YÖNETİM OFİSİ İDE İŞ MERKEZİ KEMERBURGAZ / İSTANBUL

Hasbro-İntertoy, ide iş Merkezi içinde 900 m2 alana sahip bir yönetim ofisidir. Özel aydınlatma çözümlerinin yapıldığı ofiste, yapısal kablolama uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır. Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulaması yapılmıştır.

SÜREÇ FiLMCİLİK MASLAK / İSTANBUL

Süreç Filmcilik, Maslak Ayazağa Ticaret Merkezi 4.katta yönetim merkezi olarak yapılan ofisin, özel aydınlatma dizaynı yapılmış ve uygulanmıştır. Elektrik uygulama işleri tamamlanmıştır. Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulaması yapılmıştır.

ÇALIK HOLDİNG YENİYÖNETİM BİNASI ZİNCİRLİKUYU / İSTANBUL

Çalık Holding yönetim binası 16.000 m2 alandan oluşmaktadır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmış olan tesis genelinde tüm kuvvetli ve zayıf akım sistemleri uygulanmıştır.

AVEA YÖNETİM BİNASI GÜNEŞLi / İSTANBUL

Avea Güneşli merkez binası 15,000 m2 alana sahip olup, 8 kattan oluşmaktadır. Binada yapılan renovasyonlar dahilinde elektrik sistemleri, mekanik otomasyon sistemleri ile zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

YAMATA YATIRIM A.Ş. YÖNETİM BİNASI KAVACIK / İSTANBUL

Yamata inşaat genel müdürlük binası, Kavacık’ta 2.100 m2 kapalı alana sahip bir yapıdır. Zayıf akım sistemleri uygulaması yapılmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

MERCK SHARP & DOHME iLAÇLARI YÖNETİM BİNASI İSTİNYE / İSTANBUL

Merck Sharp & Dohme ilaçları idari merkez binası, 16.000 m2 alana sahip, 3 bloktan oluşan bir yapıdır. 1.000 kVA’lık trafo, jeneratör ve orta gerilim tesisatı, enerji otomasyonu, yıldırımdan korunma ve topraklama sistemi ile zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Yapı, akıllı bina niteliklerini taşımaktadır. Binanın tamamında aydınlatma otomasyonu yapılmış, gün ışığına bağlı ışık kontrolü ile doğal ışık, en iyi şekilde değerlendirilerek enerji tasarrufu sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

TURKON YÖNETİM BİNASI ALTUNİZADE / İSTANBUL

Turkon yönetim binası, 4.500 m2 alana sahiptir. 6 kattan oluşan binada orta gerilim şalt tesisleri, trafo merkez, dizel jeneratör grubu, kesintisiz güç kaynağı ve dağıtım tesisatı uygulanmıştır. Ayrıca, mekanik otomasyon sistemi, topraklama ve yıldırımdan korunma sistemi ile zayıf akım sistemleri uygulamaya konulmuştur. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. GÜMÜŞSUYU / İSTANBUL

AK Yatırım Menkul Değerler A.Ş. genel müdürlük binası yaklaşık 8.000 m2 kapalı alana sahip olup, 8 kattan oluşmaktadır. Binada 700 kVA şebeke, 500 kVA radyatör soğutmalı ve 500 kVA remote soğutmalı jeneratör ve 200 kVA kesintisiz güç kaynağı tesis edilmiş ve enerji dağıtımı yapılmıştır. Aydınlatma ve mekanik otomasyon sistemi ile zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Elektrik uygulama işleri tamamlanmıştır.

AKBANK C BLOK OPERASYON MERKEZİ MASLAK / İSTANBUL

Akbank Operasyon Merkezi / C Blok yaklaşık 22.000 m2 kapalı alana sahip 27 katlı tesis, mimari açıdan -4.-1. katlar ( teknik hacimler ve arşivler), zemin kat (lobi ve ofisler) 1.-19. katlar (ofisler), 20. kat VIP salonu, 21.-22. katlardan ( teknik hacimlerden) oluşmaktadır. Elektrik uygulama işleri tamamlanmıştır. Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulanmıştır

LİNK BİLGİSAYAR GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI ÇAMLICA / İSTANBUL

Link Bilgisayar genel müdürlük binası Çamlıca’da olup, 4.000 m2 kapalı alana sahiptir. Bina genelinde özel aydınlatma dizaynları yapılmış ve uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır. Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulanmıştır.

GÜN AVUKATLIK YÖNETİM BİNASI ZİNCİRLİKUYU / İSTANBUL

Gün Avukatlık yönetim binası, yaklaşık 2.000 m2 kapalı alan sahiptir. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmış olan bina; ofisler, kütüphane, arşiv ve teknik mahaller olmak üzere mimari açıdan 4 bölümden oluşmaktadır. Tesis genelinde tüm kuvvetli ve zayıf akım sistemleri uygulanmıştır.

YKM YÖNETİM BİNASI 4.LEVENT / İSTANBUL

Yeni Karamürsel yönetim binası, 4.Levent ‘te 4.500 m2 kapalı alana sahiptir. Alt yapısı, döşeme kanalı ve parapet kanalları uygulanarak oluşturulmuş; tüm data, telefon, UPS ve şebeke enerjileri bu alt yapıdan prizlere bağlanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

PERİKALIP iSKELE YÖNETİM BİNASI HADIMKÖY / İSTANBUL

Peri Kalıp üretim tesisleri yönetim ofisi 500 m2 alandan oluşmaktadır. Tüm kuvvetli ve zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Elektrik uygulama işleri tamamlanmıştır.

ÖZER İNŞAAT YÖNETİM BİNASI ULUS / İSTANBUL

Özer inşaat genel müdürlük binası, 2 bodrum, zemin, 2 kat ve çatı katı olmak üzere 800 m2′dir. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

STANDART PROFİL YÖNETİM BİNASI / DÜZCE

Standart Profil idari yönetim binası Düzce’de 2.000 m2 kapalı alana sahip, üretim tesisleri içinde yer alan bir binadır. Zemin katında ana giriş ile birlikte bir kalıp hane atölyesine sahiptir. Özel aydınlatma dizaynlarının yapıldığı binada, zayıf akım sistemleri de uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

COCA COLA A.Ş. DEPO VE SATIŞ OFİSİ DUDULLU / İSTANBUL

Coca Cola Dudullu tesisleri 20.000 m2 kapalı alana sahip olup, depolama ve yönetim merkezi olarak inşa edilmiştir. Binada 1.600 kVA trafo ve jeneratör kullanılmış ve tam yük yedeklemiştir. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır. Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulanmıştır.

COCA COLA A.Ş. TESİSLERİ ÖZDAĞ IŞIKKENT / İZMİR

Coca Cola Işıkkent-İzmir satış ve depo tesisleri 16.000 m2 kapalı alana kurulmuştur. 1.000 kVA trafo ve jeneratöre sahip binada, tip testli OG hücreleri ve panolarla uygulama yapılmıştır. Özel aydınlatma ile dizayn edilen idari binada ayrıca, fiber optik uygulaması yapılmış, zayıf akım sistemleri uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

VİSTA PLAZA BİNASI KARAKÖY / İSTANBUL

Vista A.Ş. iş Merkezi, 7.000 m2 kapalı alana sahip olup, 8 kattan oluşmaktadır. Bodrum kat, garaj ve sığınak katı olmakla beraber, mekanik ve elektrik tesisat katı olarak da kullanılmaktadır. Dizel jeneratör grubu ve dağıtım tesisatı ile kesintisiz güç kaynağı uygulanmıştır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır. Ayrıca, kuvvetli ve zayıf akım tesisatları ve aydınlatma otomasyon sistemi de uygulanmıştır.

TAYTEKS GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI MERTER / İSTANBUL

Tayteks genel müdürlük binası, Merter’de 4.500m2 kapalı alana sahip, özel mimari çözümler ve özel elektrik çözümleri ile bütünleşmiş bir yapıdır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır. Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulanmıştır.

İSTİKBAL BÖLGE MÜDÜRLÜK BİNASI İKİTELLİ / İSTANBUL

İstikbal ve Bellona firmalarının, İkitelli’de kurulu depo ve idari tesisi 20.000 metre kare kapalı alana sahiptir.Depolarda kaset tavan içinde bina inşaat yapısına uygun özel armatür detayı çözümlenmiştir.Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulanmıştır.

İSTİKBAL BÖLGE MÜDÜRLÜK BİNASI KARTAL / İSTANBUL

İstikbal ve Bellona firmalarının, Kartal’da kurulu depo ve idari tesisi 23.000 m2 kapalı alana sahiptir. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmıştır.

ANADOLU FİNANS YÖNETİM BİNASI KARTAL / İSTANBUL

Anadolu Finans genel müdürlük binası 5.000 m2 kapalı alana sahip olup bodrum, zemin ve üst katlar olmak üzere 10 kattan oluşmaktadır. Elektrik proje ve uygulama işleri tamamlanmış olan binada, 8 aydınlatma firmasının 35 çeşit özel aydınlatma ürünleri kullanılmıştır. Ayrıca zayıf akım sistemleri uygulanmıştır.